wtorek, 6 września 2011

DZIEŃ 1: SUPER DNA z MASSEY FERGUSON

Dzień 1: Tarnowo Podgórne k. Poznania, siedziba firmy Korbanek

Dziś Massey Ferguson rusza z firmą Korbanek Sp. z o.o. w DEMO TOUR po Polsce. To pierwsze tak wielkie wydarzenie w Polsce, które udowadnia, jak ważnym i dużym rynkiem jest Polska dla ciągników i kombajnów marki Massey Ferguson.
Naszym wspólnym celem na ten rok jest przekroczyć nasz dotychczasowy rekord liczby sprzedanych ciągników MF i teraz zbliżamy się już do tej liczby.
Rodzinna firma Korbanek Sp. z o.o. poczyniła duże inwestycje w rozwój sieci profesjonalnych punktów sprzedaży obejmujących serwis i części zamienne w całej Polsce. Państwo Korbankowie razem z całą drużyną specjalistów produktowych oraz operatorami przemierzają całą Polskę dookoła.

Rolnicy przybywający busami z danego regionu będą witani w każdym Agrocentrum osobiście przez Państwa Korbanków a następnie przewożeni na pola pokazowe. Każdy rolnik jest zapraszony do osobistego testowania ciągników, ze specjalną nagrodą dla tego, komu uda się zasiąść za kierownicą.
Dzień na polu zakończony został gorącą rewelacyjną grochówką wojskową, kiełbaskami z grilla i chrupiącym, świeżutkim chlebem.

Po posiłku przemieściliśmy się do następnej lokalizacji. Była to wielka przeprawa oznaczająca bardzo długi konwój samochodów i ciężarówek z Poznania na Północ Polski.

Wraz z maszynami żniwnymi została zaprezentowana cała linia traktorów MF, wśród których gwiazdami okazały się nowe ciągniki MF serii 5400 tj.: MF 5420 i MF 5450. Te modele już teraz stają się hitem w Polsce. Polski rolnik jest wymagający i docenia takie cechy ciągników Massey Ferguson jak: znakomite osiągi, rzetelność wykonania, imponujące funkcje, oszczędność paliwa oraz stonowana stylistyka.

Nasze Demo Tour DNA z MF to dla firmy Korbanek oraz AGCO bardzo duże i ważne przedsięwzięcie. Okazuje się, że takie pokazy są bardzo cenione wśród rolników, ponieważ dają możliwość zobaczenia i wypróbowania osobiście oferowanych produktów. Można omówić z ekspertami każdy rodzaj maszyny włącznie z najnowszymi technologiami z Topconu (system automatycznego prowadzenia).

Przedstawiciele AGCO - producenta maszyn i ciągników Massey Ferguson z pomocą firmy Korbanek mają niepowtarzalną okazję osobiście poznać swoich przyszłych klientów i ich oczekiwania.
Niezwykle cieszymy spotykając tak ciepłe powitanie oraz przyjazne reakcje ze strony rolników dla marki Massey Ferguson. Szczególnie cieszą pozytywne reakcje rolników, którzy osobiście doświadczają mocy i wydajności oferowanych produktów.
Massey Ferguson jest już dobrze znany w Polsce z powodu dawnych powiązań z URSUSEM. Przeszliśmy przez okres repozycjonowania marki i wyrabiania znacznie bardziej nowoczesnego wizerunku, który obejmuje właściwie wszystkie wymagania mechanizacji rolnictwa w Polsce.

Nasza bieżąca kampania promocyjna w Europie „Superior DNA from Massey Ferguson” została przetłumaczona na polski jako „Super DNA z Massey Ferguson”. Sięganie do korzeni, własnie tego DNA ma szczególny wydźwięk dla marki Massey Ferguson. DNA ukazuje związki historii rozwoju mechanizacji rolnictwa w Polsce z Europą i resztą świata. Kolebka rolnictwa jest w właśnie w Europie. Polska jako jeden z najważniejszych krajów rolniczych Europy w tej chwili może korzystać z najbardziej zaawansowanych technologii. Niezwykle cieszy obserwowanie tak dużego skoku technologicznego w rolnictwie europejskim i tego że on się doskonale sprawdza w polskich warunkach.
(relacja Campbella Scotta z AGCO)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz