sobota, 10 września 2011

DZIEŃ 5: SUPER DNA z MASSEY FERGUSON

DZIEŃ 5 (FINAŁ): MROCZEŃ

Tak więc nadszedł ostatni dzień i jesteśmy na Południu Polski w kolejnym Agrocentrum Korbanek: filia MROCZEŃ. To Agrocentrum prowadzą bracia bliźniacy: Marek i Darek Jarych, którzy dzielą między siebie odpowiedzialność za Sprzedaż i opiekę posprzedażową. Piętnastu mechaników wraz ze specjalistami od poszczególnych produktów MF są odpowiedzialni z dobre techniczne wsparcie tego wydarzenia.

Jest tu obecna również drużyna sprzedawców oraz specjalistów od części zamiennych plus wsparcie kierownictwa. Doświadczenie z poprzednich dni pomogło w sprawnych rozhuśtaniu działań w tym kolejnym miejscu. Zaproszeni goście (rolnicy) już nie mogą się doczekać aby zobaczyć maszyny na polu. Nasz DEMO TOUR to ponad 1000 km dookoła Polski. Spotkaliśmy ponad 1000 rolników, niektórzy po raz pierwszy spotkali się z MF, inni są stałymi klientami na tą markę od wielu lat.

Chciałbym podziękować drużynie Korbanek za ich wsparcie w tym tygodniu, szczególnie Markowi i Pawłowi – specjalistom produktowym MF. Byłoby jednak nie fair nie wspomnieć całej ekipy wspierającej, podejmującej ogromny wysiłek.
Dodatkowo Drużyna MF, która wspaniale wspierała to wydarzenie. Moreau, Arnaud Guilbert, Jean Baptiste Gautier i Hannah Hayward plus nasz wspierający MF kierowca Gary Foster, który stawił czoła 30 godzinnej podróży do domu ciężarówką z przyczepą.
To demotour zostało zaplanowane na rozgrzewkę przed corocznymi targami maszyn rolniczych w Poznaniu za 2 tygodnie i bylibyśmy szcześliwi zobaczyć możliwie jak najwięcej gości (rolników) , po to aby zaprezentować im pełną linię produktów MF.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom wydarzenia DEMO TOUR DNA i zapraszamy ponownie. Do zobaczenia wkrótce!
(relacja Campbella Scotta z AGCO)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz