piątek, 9 lipca 2010

Korbanek sp. z o.o. - Maszyny rolnicze

KORBANEK sp. z o.o. jest kontynuacją i rozwinięciem bogatej oferty Domu Handlowego Henryki i Pawła Korbanków z Tarnowa Podgórnego.

Dom Handlowy rozpoczął działalność w 1989 roku od sprzedaży części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych oraz ciągników i maszyn polskiej produkcji - po kilku latach stał się jednym z największych importerów maszyn rolniczych w Europie.


Firma Korbanek sp. z o.o. zajęła się sprzedażą ciągników FENDT i MASSEY FERGUSON należących do AGCO Corporation. Przypomnijmy, że ciągniki FENDT zostały wprowadzone przez nas do sprzedaży w 1994 roku, natomiast pełna oferta ciągników Massey Ferguson w roku 1999. Później oferta została poszerzona o najwyższej jakości kombajny zbożowe FENDT i MASSEY FERGUSON oraz o maszyny towarzyszące (prasy zwijające, prasy kostkujące, ładowacze teleskopowe).
W bogatej ofercie firmy znajdują się również maszyny rolnicze takich producentów jak:

6 komentarzy:

 1. Pięknie, pięknie! Wszystko się u Was zmienia jak w kalejdoskopie. Pamiętam jeszcze ten główny budynek w kolorze piaskowym, jeszcze za czasów CLAASA a teraz high-tech wieku XXI-ego!

  Pozdrawiam
  Andrzej R.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne maszyny tutaj macie

  OdpowiedzUsuń
 3. Korbanek to najładniejsza firma w tarnowie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam do nowego budynku firmy John Deere w Tarnowie. Robi jeszcze większe wrażenie

  OdpowiedzUsuń
 5. A czy tam też można kupić maszyny?

  OdpowiedzUsuń