środa, 7 lipca 2010

Kombajny zbożowe FENDT i MASSEY FERGUSON

Kombajny zbożowe - maszyny żniwne - FENDT i MASSEY FERGUSON (wchodzących w skład AGCO Corporation) - to nowoczesna technologia ciesząca się uznaniem i dużym powodzeniem w Polsce. Wydajność, niezawodność, szybki serwis i dostęp do części zamiennych to niezastąpione atuty w trakcie żniw. Istnieje wiele dostępnych modeli kombajnów jak i ich wyposażeń (różne szerokości przyrządów żniwnych (hederów), różne przystawki, wyposażenia opcjonalne).

Więcej informacji >>> Kombajny zbożowe FENDT
Więcej informacji >>> Kombajny zbożowe MASSEY FERGUSON


Kombajny FENDT w akcji - film video:Kombajny zbożowe FENDT serii E to niezawodne, łatwe w obsłudze maszyny do zbioru zbóż, rzepaku, kukurydzy i wielu innych roślin. Idealnie spełniają wymagania stawiane przez małe i średnioobszarowe gospodarstwa rolne. Kombajn zbożowy FENDT serii E wyposażony jest w tradycyjny system omłotowy. Średnica bębna omłotowego 600 mm pozwala na swobodny i perfekcyjny omłot roślin. Duża powierzchnia sit umożliwia dokładne oczyszczanie ziarna.
Kombajny można kupić w atrakcyjnej cenie!!! >>>> Cena kombajnu FENDT <<<<<<< Kombajny MASSEY FERGUSON w czasie żniw - film video:Kombajny zbożowe Massey Ferguson serii BETA z najnowocześniejszymi silnikami AGCO SISU POWER gwarantują maksymalne osiągi w każdych warunkach pracy. Idealne dla średnich i dużych gospodarstw oraz firm świadczących usługi rolnicze. Cztery modele serii BETA poradzą sobie bardzo dobrze z każdym rodzajem plonów niezależnie czy są to zboża, rzepak, kukurydza czy rośliny strączkowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz