piątek, 13 lipca 2012

Wysoka jakość SULKY, nowoczesna technologia FILMY

Maszyny rolnicze SULKY - ten francuski producent obecny od kilkudziesięciu lat na polskim rynku łączy niezawodność, nowoczesność i wierność w produkcji maszyn rolniczych, takich jak: ROZSIEWACZE NAWOZÓW, SIEWNIKI ZBOŻOWE, AGREGATY BIERNE, BRONY WIRNIKOWE, AGREGATY UPRAWOWO-SIEWNE.


TECHNOLOGIA SULKY: Innowacje i nowoczesne rozwiązania wpływające na zwiększenie dostosowania maszyn rolniczych do warunków pracy. Rozsiewacze nawozów, siewniki zbożowe, brony wirnikowe, agregaty - wszystkie maszyny są testowane na polach doświadczalnych, by w końcu trafić do finalnego użytkownika, jakim jest rolnik. Dzięki temu otrzymuje on sprawdzoną maszynę, która jest trwała, wykorzystuje najnowocześniejsze zdobycze technologiczne i gwarantuje niezawodną pracę.Dzięki nowej fabryce, której oficjalna inauguracja miała miejsce 15.06.2012 Sulky wdrożyło nowoczesne metody pracy. Nowoczesna linia montażowa, nowoczesna linia do malowania, znakomicie przeszkoleni pracownicy - to składowe sukcesu.

Sulky to francuski producent, którego maszyny są sprzedawane w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. W Polsce to ceniona i bardzo dobrze postrzegana przez rolników marka.


Wysoka jakość maszyn, takich jak rozsiewacze nawozów, siewniki zbożowe czy agregaty uprawowe!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz