wtorek, 3 kwietnia 2012

Pokazy polowe FENDT w całej Polsce

Pokazy ciągników rolniczych FENDT i współpracujących z nimi maszyn rolniczych przyciągnęły wielu rolników. Rolnicy mieli okazję nowości, ciągniki rolnicze FENDT i maszyny towarzyszące pługi obracalne Gregoire-Besson i RABE oraz pługi UNIA Group. Goście mogli zapoznać się z najnowszą światową i europejską technologią oraz sprawdzonymi rozwiązaniami. Każdy  mógł osobiście sprawdzić sprzęt i poprowadzić ciągnik z maszyną. Pokazy w dniu 23.02.2012 odbyły się w Kiszkowie (obok miejscowości Łubowiczki, w Wielkopolsce). Zapraszamy do obejrzenia filmów z pokazów oraz zdjęć.


Film z pokazów FENDT DEMO TOUR 2012 - Kiszkowo. Ciągniki FENDT VARIO współpracują z pługami i agregatami uprawowymi oraz uprawowo siewnymi. Na filmie można zobaczyć w pracy wszystkie ciągniki FENDT oraz pługi Gregoire-Besson, RABE i UNIA Group a także agregat uprawowy i agregat uprawowo-siewny RABE.

Pokazy pracy ciągnika  rolniczego FENDT 211 Vario z ładowaczem czołowym Fendt 3x65. Bardzo szybkie wykopanie dołu, doskonała stabilność ciągnika, uzyskana dzięki nisko osadzonemu środkowi ciężkości - wzbudziły entuzjazm u publiczności.

FENDT 211 Vario z ładowaczem czołowym
Imponujące osiągi małogabarytowego ciągnika rolniczego FENDT 211 Vario z ładowaczem czołowym.


Na tym filmie można obejrzeć jak sprawny i doskonale wyważony jest ciągnik FENDT 211 Vario.Film: Pokazy orki pługiem obracalnym RABE Albatros 5-skibowym z ciągnikiem Fendt 828 Vario.

Pług RABE Albatros podczas orki
Pług RABE Albatros w akcji z ciągnikiem  FENDT 828 Vario. Równe, szybkie i bardzo dobre przygotowanie pola.

Ciągniki FENDT z pługami
Podczas pokazów można było również zobaczyć w pracy ciągnik FENDT z pługiem obracalnym  Gregoire-Besson.


Film: Pokaz polowy orki: Obracalny pług 7-skibowy Gregoire-Besson współpracujący z ciągnikiem FENDT 936 Vario (360 KM)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz